2013 NVM Zwolle

Rubriek 01 stierkalveren tot  1jaar

1e plaats  277  Hunter Geb:  13-12-12

Fok/ Eig: D. Blaauboer  Wydewormer

2e plaats  275 Farms Ironm: Geb: 04-01-13

Fok/ Eig: Mts L+L Noordermeer  Oudenhoorn

 

Rubriek 02 stieren 1,5 jaar tot 2 jaar

1e plaats 279  Hector van Texel  Geb: 17-01-12

Eig: Mts Gerritsen-van Klei  Leerdam

2e plaats 278  Hambourg  Geb: 01-02-12

Eig: P.J.C. van Nieuwenhuijzen  St Philipsland

3e Plaats 280  Goofy  Geb: 30-11-11

Fok/ Eig: Mts Noordermeer  Oudenhoorn

 

Rubriek 03  stieren 2-3 jaar

1e plaats 281 Ferdinant v.d. Helenah. Geb: 29-12-10

Eig: Mts van Schie Abbenbroek

 

Rubriek 04 kalveren tot 1 jaar

1e plaats 285 Hemily  v.d.Helenah. Geb: 09-11-12

Fok/Eig: P.J.C. van Nieuwenhuijzen St Philipsland

2e plaats 284 Halique Geb: 26-12-12

Fok/Eig: J.A. Rietveld  Leerdam

3e plaats 282 Ichelle Geb: 11-01-13

Fok/Eig: D. Blaauboer Wydewormer

 

Rubriek 05 vaarzen 2-3 jaar

1e plaats 288 Florien  Geb: 10-12-10

Fok/Eig: D. Blaauboer  Wydewormer

2e plaats 287 Glorieuze Geb: 23-05-11

Fok/Eig: Mts Noordermeer  Oudenhoorn

3e plaats 286 Garonique Geb:31-10-11

Fok/Eig: J.A. Rietveld  Leerdam

 

Rubriek 06 Koeien 1 keer gekalfd

1e plaats 289 Frederique Geb: 07-07-10

Fok/Eig: J.A. Rietveld  Leerdam

2e plaats 292 Fiona Geb: 04-03-10

Fok/Eig: Mts. Van Schie  Abbenbroek

3e plaats 291 Fineke Geb: 03-05-10

Fok/Eig: Mts. Noordermeer Oudenhoorn

 

Rubriek 07 oudere koeien

1e plaats 294 Division  Geb: 07-12-08

Fok/Eig: Mts Noordermeer Oudenhoorn

2e plaats 296 Beauty Geb: 12-10-06

Fok/Eig: D. Blaauboer  Wydewormer

3e plaats 293 Emily Geb: 10-12-09

Fok/Eig: P.J.C. van Nieuwenhuijzen  St Philipsland

 

Jeugd Kampioen en Reserve Kampioen vrouwelijk

Kampioen: 285 Hemily v.d.Helenah.

Fok/Eig: P.J.C. van Nieuwenhuijzen St Philipsland

Reserve Kampioen: 288 Florien

Fok/Eig:  D. Blaauboer  Wydewormer

 

Jeugd Kampioen en Reserve Kampioen stieren

Kampioen: 277 Hunter

Fok/Eig:  D. Blaauboer Wydewormer

Reserve Kampioen 279 Hector van Texel

Fok: Catharinahoeven  Den Burg  Eig: Mts Gerritsen Leerdam

 

Sr. Kampioen en Reserve Kampioen vrouwelijk

Kampioen: 289 Frederique

Fok/Eig:  J.A. Rietveld  Leerdam

Reserve Kampioen: 294 Division

Fok/Eig:  Mts Noordermeer  Oudenhoorn

 

Sr. Kampioen Stieren

Kampioen: Ferdinant v.d.Helenah.

Fok: P.J.C. van Nieuwenhuijzen St Philipsland

Eig: Mts van Schie  Abbenbroek

 

Bedrijfsgroepen

1e plaats  Mts Noordermeer  Oudenhoorn

2e plaats D. Blaauboer  Wydewormer

3e plaats J.A. Rietveld  Leerdam

 

Algemeen kampioen stieren

277 Hunter Geb: 13-12-12                                                        Fok/ Eig: D. Blaauboer Wydewormer

Algemeen kampioen vrouwelijk

289 Frederique Geb: 07-07-10                                                 Fok/Eig: J.A. Rietveld Leerdam

2017-11-02T21:58:00+00:00