2015 NVM Zwolle

Prijs Cat.nr. Naam Vader UBN Eigenaar
Rubriek 1 stierkalveren
1A 3 Leonard Artiste 380043 Mts CR+M van Schie
1B 1 Liverpool vd Helenahoeve Hambourg 2E+06 P J C van Nieuwenhuijzen
Afw 2 Northlake Farms Historien 379944 Mts L+L Noordermeer
Rubriek 2 stieren
1A 7 Hambourg Fric Frac 2E+06 P J C van Nieuwenhuijzen
1B 6 Historien Diego 379944 Mts L+L Noordermeer
Afw 4 Jallas Hereford 6E+06 H G J Stegeman
Rubriek 2A stieren
1A 5 Jackson vd Helenahoeve Caviar 380043 Mts CR+M van Schie
Rubriek 3 vaarskalveren begin 2015
Afw 8 Northlake Farms Historien 379944 Mts L+L Noordermeer
Afw 9 Northlake Farms Historien 379944 Mts L+L Noordermeer
Afw 10 Northlake Farms Historien 379944 Mts L+L Noordermeer
Rubriek 4 vaarskalveren eind 2014
1A 11 Jisca Hereford 2E+06 J A Rietveld
1B 13 Joseline vd Helenahoeve Ulysse 2E+06 P J C van Nieuwenhuijzen
1C 12 J Lo vd Helenahoeve Utrillo 2E+06 P J C van Nieuwenhuijzen
Rubriek 5 jong vrouwelijk
1A 16 Halique Cooper 2E+06 J A Rietveld
1B 15 Jarnois Fusain 2E+06 J A Rietveld
1C 14 Jay Henkel van Texel 6E+06 D van Duuren
Rubriek 6
1A 18 Northlake Farms Nlf Division Utrillo 379944 Mts L+L Noordermeer
1B 17 Frederique Viking 2E+06 J A Rietveld
1C 19 Char vd Helenahoeve Magenta 2E+06 P J C van Nieuwenhuijzen
Rubriek 7 koeien met kalf
1A 19 Char vd Helenahoeve Magenta 2E+06 P J C van Nieuwenhuijzen
1A 1 Liverpool vd Helenahoeve Hambourg 2E+06 P J C van Nieuwenhuijzen
1B 17 Frederique Viking 2E+06 J A Rietveld
1B 11 Jisca Hereford 2E+06 J A Rietveld
1C 18 Northlake Farms Nlf Division Utrillo 379944 Mts L+L Noordermeer
1C 18a Onbekend 379944 Mts L+L Noordermeer
Bedrijfsgroep:
J A Rietveld Hoogeind 24 A 4143LX Leerdam
Kampioenskeuring:
Jong mannelijk
KAM. 3 Leonard Artiste 380043 Mts CR+M van Schie
R. KAM. 1 Liverpool vd Helenahoeve Hambourg 2E+06 P J C van Nieuwenhuijzen
Volwassen mannelijk
KAM. 7 Hambourg Fric Frac 2E+06 P J C van Nieuwenhuijzen
R. KAM. 6 Historien Diego 379944 Mts L+L Noordermeer
Jong vrouwelijk
KAM. 16 Halique Cooper 2E+06 J A Rietveld
R. KAM. 11 Jisca Hereford 2E+06 J A Rietveld
Volwassen vrouwelik
KAM. 18 Northlake Farms Nlf Division Utrillo 379944 Mts L+L Noordermeer
R. KAM. 17 Frederique Viking 2E+06 J A Rietveld
Alg. Kampioen vrouwelijk
16 Halique Cooper 2E+06 J A Rietveld
Alg. Kampioen mannelik
7 Hambourg Fric Frac 2E+06 P J C van Nieuwenhuijzen
2017-11-02T21:57:18+00:00