Marienheem uitslag Charolais 2018

Marienheem uitslag Charolais 27-10-2018
Prijs Cat.nr. Naam Vader Eigenaar Plaats
Rubriek 1 jonge stierkalveren tot 5 maanden
1 241 Olmes Juvenil J A Rietveld Leerdam
afw 242 O’neill D Kriek Oudenhoorn
Rubriek 2 stierkalveren 10tot 12 maanden
1 245 Noiron Juvenil J A Rietveld Leerdam
2 244 Oer vd Helenahoeve Jaeger P J C van Nieuwenhuijzen St Philipsland
3 243 Oder vd Helenahoeve Jaeger P J C van Nieuwenhuijzen St Philipsland
Rubriek 3 Stieren 20 tot 24 maanden
1 247 Nadal P Leonardo P J C van Nieuwenhuijzen St Philipsland
2 246 Magnifique Jeff D Kriek Oudenhoorn
Rubriek 4 Stieren 2 tot 3 jaar
1 249 Marquis Fruit P J C van Nieuwenhuijzen St Philipsland
2 248 Maurice vd Helenahoeve Izilou Mts Cr en M van Schie Abbenbroek
Rubriek 5 Stieren ouder dan 3 jaar
afw 250 Jovial Favori P J C van Nieuwenhuijzen St Philipsland
Rubriek 6 vaarskalveren tot en half jaar
1 253 Odette Jovial D Kriek Oudenhoorn
2 251 Obrial Juvenil J A Rietveld Leerdam
3 252 Olase Juvenil J A Rietveld Leerdam
Rubriek 7 Vaarskalveren 9 tot 11 maanden
1 254 Odette Juvenil J A Rietveld Leerdam
2 255 Nanna Jackson Mts Cr en M van Schie Abbenbroek
Rubriek 8 Vaarskalveren 11 tot 12 maanden
1 257 Nadiane vd Helenahoeve Jaeger P J C van Nieuwenhuijzen St Philipsland
2 256 Nadine Juvenil J A Rietveld Leerdam
Rubriek 9 vaarskalveren ouder dan 1 jaar
1 259 New Queen vd Helenahoeve Pinocchio P J C van Nieuwenhuijzen St Philipsland
2 258 New Star vd Helenahoeve Pinocchio P J C van Nieuwenhuijzen St Philipsland
Rubriek 10 Vaarzen 1,5 tot 2 jaar
1 260 Northlake Farms Nationale D Kriek Oudenhoorn
2 261 Myria Hereford D van Duuren Lexmond
Rubriek 12 oudere koeien
1 267 Northlake Farms Division Utrillo D Kriek Oudenhoorn
2 266 Frederique Viking J A Rietveld Leerdam
3 264 Jarnois Fusain J A Rietveld Leerdam
4 265 Waalhoek’s Hedwieg Desert Mts Cr en M van Schie Abbenbroek
Rubriek 13 Zoogkoeien met kalf
1 267 Northlake Farms Division Utrillo D Kriek Oudenhoorn
2 266 Frederique Viking J A Rietveld Leerdam
3 264 Jarnois Fusain J A Rietveld Leerdam
afw 262 Northlake Farms Lolita Historien D Kriek Oudenhoorn
afw 263 J Lo vd Helenahoeve Utrillo P J C van Nieuwenhuijzen St Philipsland
Kampioen jonge stieren
kam. 247 Nadal P Leonardo P J C van Nieuwenhuijzen St Philipsland
Res. 246 Magnifique Jeff D Kriek Oudenhoorn
Kampioen Vaarzen 1-2 jaar
kam. 260 Northlake Farms Nationale D Kriek Oudenhoorn
Res. 261 Myria Hereford D van Duuren Lexmond
Kampioen jonge vaarzen
kam. 254 Odette Juvenil J A Rietveld Leerdam
Res. 255 Nanna Jackson Mts Cr en M van Schie Abbenbroek
Kampioen Koeien
kam. 267 Northlake Farms Division Utrillo D Kriek Oudenhoorn
Res. 266 Frederique Viking J A Rietveld Leerdam
Kampioen oudere stieren
kam. 249 Marquis Fruit P J C van Nieuwenhuijzen St Philipsland
Res. 248 Maurice vd Helenahoeve Izilou Mts Cr en M van Schie Abbenbroek
Algemeen dagkampioen mannelijk
249 Marquis Fruit P J C van Nieuwenhuijzen St Philipsland
Algemeen dagkampioen vrouwelijk
267 Northlake Farms Division Utrillo D Kriek Oudenhoorn
2018-11-07T16:40:35+00:00